Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701

Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Przeglądasz ofertę archiwalną

350,00 PLN / szt

Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701
Blaupunkt Odkurzacz workowy VCB701

Opis

VCB701 ODKURZACZ Z WORKIEM

Odkurzacze to dziś standardowy element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, ale przede wszystkim zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco poprawia również jakość powietrza, co korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, nie tylko alergików.

Marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB701, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.

NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
Model VCB701 wyróżnia klasa energetyczna A, która informuje użytkownika, że odkurzacz cechuje się bardzo wysoką skutecznością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najbardziej efektywnych modelach jest najczęściej wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

Drugie z oznaczeń, klasa DpuC C, świadczy o efektywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCB701 zbiera do 0,87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji A to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Świetną wydajność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCB701 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

WYGODA UŻYTKOWANIA
Odkurzacz VCB701 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o pojemności aż 3,5l. W zestawie znajduje się wielorazowy worek płócienny, który w razie potrzeby można w bardzo prosty sposób opróżnić oraz jeden worek jednorazowy z mikro-włókien, dodatkowo filtrujący powietrze.
Komplet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym jest dostępny jako ACC014 oraz filtr wylotowy ACC015. Do odkurzacza pasują również uniwersalne worki Swirl Y93.

Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5m kabel, dzięki któremu odkurzysz nawet trudno dostępne miejsca np. powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 78dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.
Dodatkowo, regulacja mocy ssania pozwoli Ci dostosować moc urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

DODATKOWE AKCESORIA
W zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, specjalna ssawka do tapicerki, a także ssawka szczelinowa z wysuwanym włosiem do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i wygodnie. Dodatkowo, turbo-szczotka napędzana powietrzem ssącym pozwoli jeszcze efektywniej zbierać sierść zwierząt czy włosy ze wszystkich czyszczonych powierzchni. Szczotka do twardej podłogi z miękkim włosiem idealnie sprawdzi się przy odkurzaniu parkietu czy paneli. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

Odkurzacz VCB701 marki Blaupunkt to produkt, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

Ogólne funkcjeWłaściwościJednostki
ProducentBlaupunkt
Kategoriaodkurzacze
ModelBLAUPUNKT VCB701
Numer produktuHDBAUOWBAUVCB70
EAN5901750501838
NazwaOdkurzacz workowy VCB701
Typ (AGD)Odkurzacz workowy
Moc700Wat
Poziom hałasu78Decybel
Pojemność (AGD)3.5Litr
FiltrHEPA 13
Długość przewodu5Metr
System parkowania (odkurzacze)Pionowy
System parkowania (odkurzacze)Poziomy
Funkcje (odkurzacze)Regulacja mocy na obudowie
Funkcje (odkurzacze)Składana rura
Funkcje (odkurzacze)Uchwyt
Funkcje (odkurzacze)Automatyczny zwijacz przewodu
Funkcje specjalne
Akcesoria w zestawie
  • Uniwersalna ssawko-szczotka
  • Ssawka do tapicerki
  • Ssawka szczelinowa z wysuwanym włosiem do wąskich miejsc
  • Turbo-szczotka
  • Szczotka do twardej podłogi z miękkim włosiem
  • Metalowa rura teleskopowa
Kolor (wyliczeniowy)Błękitny
Kolor (wyliczeniowy)Czarny
Kolor (wyliczeniowy)Srebrny
Wymiary

440 x 305 x 240 mm

Waga7Kilogram
Pozostałe parametry
Gwarancja Link do pliku gwarancyjnego

Cechy towaru

Waga
8,5 kg
Identyfikator
41247
Symbol
Kod EAN
5901750501838
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Typ (AGD)
Odkurzacz workowy
Moc (W)
700
Poziom hałasu (dB)
78
Pojemność (AGD)
3.5
Filtr
HEPA 13
Długość przewodu
5
System parkowania (odkurzacze)
Poziomy
Funkcje (odkurzacze)
Uchwyt
Akcesoria w zestawie
  • Uniwersalna ssawko-szczotka
  • Ssawka do tapicerki
  • Ssawka szczelinowa z wysuw
Kolor (wyliczeniowy)
Srebrny
Wymiary

440 x 305 x 240 mm

Waga
7

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe