Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

BEKO WRE6612BWW Pralka 6 kg A+++ 1200 obr

BEKO WRE6612BWW Pralka 6 kg A+++ 1200 obr
BEKO WRE6612BWW Pralka 6 kg A+++ 1200 obr
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: BEKO

BEKO WRE6612BWW Pralka 6 kg A+++ 1200 obr
BEKO WRE6612BWW Pralka 6 kg A+++ 1200 obr

Opis

WRE 6612 BWW

 

AquaFusion

Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.

Program BabyProtect

Program BabyProtect został specjalnie stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne. Poprzez wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie program eliminuje bakterie oraz zapewnia doskonałe rezultaty prania i całkowite wypłukanie środka piorącego, którego pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych.

Program Codzienne Szybkie

W Beko dobrze znamy wartość Twojego czasu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by w ręce użytkowników trafiały jak najbardziej wydajne produkty. Program Daily Xpress został opracowany z myślą o praniu lekko zabrudzonych, tkanin bawełnianych, zwłaszcza po jednokrotnym użyciu. Program umożliwia pranie maksymalnego wkładu w pełnym zakresie temperatur od 0°C do 90°C.

Program Xpress Super Short

Program jest przeznaczony do prania lekko zabrudzonych tkanin takich jak bielizna czy koszulki oraz części garderoby po jednokrotnym użyciu. Funkcja Xpress Super Short pozwala na wypranie wkładu o wadze 2 kg w zakresie temperatur 0°C - 30°C w zaledwie 14 minut.

Program Self Clean

Jest to specjalny program do czyszczenia bębna, rur i innych wewnętrznych części pralki. Warto go używać od czasu do czasu zwłaszcza jeśli zazwyczaj pierzemy w niskich temperaturach – one to bowiem sprzyjają rozwojowi bakterii. Podczas tego programu woda podgrzewana jest do 70°C, co zapewnia odpowiednią higienę.

Ściana „S”

Specjalnie zaprojektowana ściana w kształcie litery „S” pomaga redukować wibracje występujące w trakcie prania. Dostępna jest we wszystkich modelach pralek Beko!

Certyfikat Woolmark

Certyfikat Woolmark - certyfikat Woolmark, który potwierdza najlepszą ochronę delikatnych tkanin.

Wyświetlacz elektroniczny Nowy duży wyświetlacz w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i lepsze zarządzanie produktem. Dodatkowo wyświetlacz idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu.

Blokada przed dziećmi: Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko. Uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian w trakcie trwania pracy produktu.

Klasa energetyczna A+++ (od A+++ do D) Produkty Beko w klasie efektywności energetycznej A+++ gwarantują najniższe zużycie energii i są potwierdzeniem użycia najnowszych technologii w tych modelach. Produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.

Elektroniczny system wyważania wsadu System ten "waży" pranie i odpowiednio rozkłada je wewnątrz bębna, by wyeliminować wibracje i hałas i zapewnić maksymalną stabilność urządzenia podczas wirowania. System ten gwarantuje maksymalną prędkość wirowania.

Grzałka Niklowana Hi-Tech Grzałka Niklowana Hi-Tech pokryta jest warstwą niklu, która doskonale zabezpiecza przed korozją, a jej trwałość jest nawet do 100 razy wyższa w porównaniu do grzałek standardowych. Dzięki temu nie ma już potrzeby stosowania dodatkowych środków zabezpieczających przed jej uszkodzeniem.

Dodatkowe płukanie Niektóre tkaniny wymagają większej ochrony, niż inne (np. ubranka dla dzieci, odzież osób z alergicznymi problemami skóry). W pralkach Beko istnieje możliwość uruchomienia dodatkowego płukania, które zapewni dodatkową ochronę i zagwarantuje, że na wypranych ubraniach nie będzie nawet najmniejszych śladów detergentu.

Program pranie ręczne Możliwe jest już pranie w pralce tak delikatnych materiałów jak jedwab, czy kaszmir! Wystarczy włączyć opcję „Pranie ręczne", która polega na bardzo delikatnym praniu, zupełnie jakby prało się ubrania w rękach! Dzięki odpowiednim ustawieniom, ubrania nie kurczą się, nie rozciągają, ani nie ulegają zniekształceniu.

Program do prania wełny Specjalny program prania wełnianych ubrań, by nie ulegały zniszczeniu.

Program Shirt Ten specjalny program do prania koszul doskonale pierze koszule w temperaturze 40°C.

Program Sport Beko stworzyło ten wyjątkowy program specjalnie dla osób aktywnych. Sport Program pierze w temperaturze 40°C i jest zalecany do lekko zabrudzonych syntetycznych oraz bawełnianych ubrań sportowych.

Funkcja Express Dzięki tej funkcji czas prania może zostać skrócony o 30 do 50%, w zależności od rodzaju tkaniny.

Duże drzwi 30 cm Duże 30cm drzwi w pralkach Beko ułatwiają codzienne korzystanie z produktu.

Ochrona przed skokami napięcia Specjalny system chroni układ elektryczny pralek Beko przed niespodziewanymi skokami napięcia. Dzięki temu, układ elektryczny podlega mniejszemu zużyciu, a urządzenie automatycznie wznawia pracę po przerwie w dostawie prądu.

System automatycznej kontroli zużycia wody Wkłady prania mogą różnić się objętością i rodzajem tkanin. System automatycznej kontroli zużycia wody dobiera jej dokładnie tyle, by w zależności od wagi i rodzaju tkanin zapewnić optymalną skuteczność prania. Nawet najmniejsza oszczędność wody to mniejsze zużycie energii, a mniejsze zużycie wody i energii to czystsze środowisko naturalne i zasobniejszy budżet domowy.

 

Specyfikacja techniczna

Model:

WRE 6612 BWW 

Produkt:

Pralka automatyczna 

Typ:

Wolnostojąca 

Kolor:

Biały 

Stock Code:

7329830008 

EAN Code:

4680037170066 

Wymiary

Wysokość:

84 cm 

Szerokość:

60 cm 

Głębokość:

41,5 cm 

Waga netto:

56 kg 

Specyfikacja

Panel:

Ikony+Język polski 

Liczba programów:

15 

Wyświetlacz:

Elektroniczny 

Opóźnienie startu:

0-19 

Grzałka niklowana:

Tak 

Wskaźnik czasu do końca programu:

Tak 

Kontrolki przebiegu programu:

Tak 

Blokada przed dziećmi:

Tak 

Regulacja prędkości wirowania:

Tak 

System automatycznej kontroli zużycia wody:

Tak 

Elektroniczny system wyważania wsadu:

Tak 

AquaFusion:

Tak 

Funkcje dodatkowe

Funkcja 1:

Pranie wstępne 

Funkcja 2:

Pranie ekspresowe 

Funkcja 3:

Dodatkowe Płukanie 

Parametry

Klasa Efektywności Energetycznej:

A+++ (od A+++ do D) 

Pojemność:

6 kg 

Maksymalna prędkość wirowania:

1200 

Klasa Efektywności wirowania:

Zużycie energii (E_t) :

0,668 kWh 

Roczne zużycie energii (AE_c) :

152 kWh 

Zużycie wody (W_t) :

40 l 

Roczne zużycie wody (AW_c) :

8799 l 

Czas trwania programu (T_t) :

211 min 

Poziom głośności Prania/Wirowania  :

62/77 dB 

Programy

Program 1:

Bawełna 

Program 2:

Bawełna Eco 

Program 3:

Syntetyki 

Program 4:

Codzienne Szybkie 

Program 5:

Mix 40° 

Program 6:

Pranie ręczne 

Program 7:

Delikatne 

Program 8:

Wirowanie+odpompowanie 

Program 9:

Płukanie 

Program 10:

Puchowe 

Program 11:

Sport 

Program 12:

Ciemne ubrania 

Program 13:

Bielizna 

Program 14:

Koszule 

Program 15:

BabyProtect 

Wyjaśnienie 1:

Zużycie energii na podstawie 220 cykli standardowych 60°C i 40°C w programie Bawełna, przy pełnym i częściowym załadunku. Rzeczywiste zużycie zależy od sposobu korzystania z urządzenia. 

Wyjaśnienie 2:

Zużycie wody na podstawie 220 cykli standardowych 60°C i 40°C w programie Bawełna, przy pełnym i częściowym załadunku. Rzeczywiste zużycie zależy od sposobu korzystania z urządzenia. 

Wyjaśnienie 3:

"Standardowy program prania tkanin bawełnianych w 60 °C” i „standardowy program prania tkanin bawełnianych w 40 °C” stanowią standardowe programy prania, do których odnoszą się informacje na etykiecie i w karcie, że są one odpowiednie do prania 

 

Cechy towaru

Waga
65 kg
Identyfikator
42953
Symbol
Kod EAN
4680037170066
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
1,00 PLN
Wielkość załadunku
6.0000
Klasa efektywności energetycznej
A+++
Roczne zużycie energii (kWh)
152.0000
Poziom hałasu podczas prania dB(A)
62.0000
Pozioma hałasu podczas wirowania dB(A)
77.0000
Prędkość wirowania (obr/min)
1200.0000
Klasa efektywności wirowania
B
Ilość programów
15.0000

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe