Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

BEKO GNE134621X Chłodziarko-zamrażarka Side By Side

BEKO GNE134621X Chłodziarko-zamrażarka Side By Side
BEKO GNE134621X Chłodziarko-zamrażarka Side By Side
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: BEKO

BEKO GNE134621X Chłodziarko-zamrażarka Side By Side
BEKO GNE134621X Chłodziarko-zamrażarka Side By Side

Opis

Specyfikacja Techniczna

  • › Wysokość: 182 cm
  • › Szerokość: 92 cm
  • › Głębokość: 72 cm
  • › Typ: Side-By-Side
  • › Klasa energetyczna: A+
  • › Pojemność: 605
  • › Wyświetlacz: Tak


Technologie

Klasa energetyczna A+: Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A.

Active Dual Cooling System: To dwa niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Aby zapewnić jak najlepsze warunki do przechowywania żywności, temperatura oraz poziom wilgotności w części chłodzącej powinny być inne niż w części mrożącej. Warzywa i owoce powinny być trzymane w warunkach podwyższonej wilgotności, jednak taka sytuacja nie jest korzystna dla produktów trzymanych w części mrożącej. Dlatego, by zoptymalizować warunki przechowywania, Beko stworzyło zaawansowaną technologię chłodzenia – Active Dual Cooling System.

Aktywny Jonizator: Aktywny jonizator neutralizuje bakterie, wirusy oraz inne czynniki odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu chłodziarki. Oczyszcza w ten sposób krążące w komorze urządzenia powietrze, umożliwiając dłuższe przechowywanie żywności.

Uszczelka antybakteryjna - chłodzenie: Uszczelki w drzwiach zwykle trudno utrzymać w czystości, co czyni z nich doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii. Dzięki dodatkowi substancji antybakteryjnych, uszczelki nie tylko same pozostają wolne od drobnoustrojów, ale tworzą antybakteryjną barierę chroniącą wnętrze chłodziarki przed niepożądanymi mikroorganizmami.

No Frost: System No Frost eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne. System ten nie tylko sprawia, że lodówka jest niekłopotliwa i łatwa w obsłudze, lecz również zapewnia odpowiednią temperaturę, by żywność była lepiej przechowywana.

Szybkie Mrożenie: Zapewnia szybkie zmrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.

Przezroczyste Szuflady Zamrażalnika: Przednia część szuflady zamrażalnika zrobiona jest z przeźroczystego materiału tak, że doskonale widać, jakie produkty znajdują się w środku szuflady bez konieczności wysuwania jej.

Alarm otwartych drzwi: Chłodziarki Beko wyposażone w „Alarm otwartych drzwi” ostrzegą Cię przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi.

Filtr Antyzapachowy: Filtr oczyszcza schłodzone powietrze krążące we wnętrzu chłodziarki, eliminując nieprzyjemne zapachy i bakterie, dzięki czemu przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość.

System Fresh Blue Light: Światło o lekko niebieskim zabarwieniu gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach przechowywanych w przeznaczonych do tego celu pojemnikach. Dzięki temu produkty nie tylko zachowują świeżość, ale nawet zwiększają swoje walory odżywcze.

Komora Multizone: Dostępna w chłodziarkach Beko 4More SBS komora „Multi Zone” to 91 litrów dodatkowej przestrzeni, którą możesz w zależności od potrzeb wykorzystać jako zamrażalnik lub chłodziarkę. Zakres temperatur od -24°C do +10°C sprawia, że zawsze masz miejsce na świeże produkty lub mrożonki. Chłodziarki Beko gwarantują optymalną przestrzeń do przechowywania żywności w każdych okolicznościach i tylko Ty decydujesz czy chcesz aby komora Multi Zone była chłodziarką lub zamrażarką.

Filtr wody: Ukryty we wnętrzu chłodziarki filtr uzdatnia wodę do celów spożywczych, eliminując nieprzyjemny smak oraz szkodliwe substancje, takie jak ołów czy chlor. O konieczności wymiany filtra informuje komunikat widoczny na cyfrowym wyświetlaczu

Mini Bar: Specjalna, otwierana klapka Mini Baru umożliwia dostęp do nawet 2,5-litrowych butelek bez konieczności otwierania drzwi chłodziarki. Klapkę można również wykorzystać jako blat do serwowania drinków.

Komora Zero: Komora Zero - pozwala dłużej przechowywać świeże produkty w temperaturze około 0°C.

Komory wielofunkcyjne: Szuflady nad pojemnikami na warzywa i owoce można w zależności od potrzeb wykorzystywać do schładzania produktów, przechowywania surowego mięsa, ryb i gotowych potraw w temperaturze 0°C lub jako dodatkowy pojemnik na warzywa i owoce.

Wyświetlacz LCD: Wyświetlacz LCD pomaga kontrolować i zarządzać różnymi funkcjami oraz programami na pojedynczym wyświetlaczu: umożliwia opóźnienie startu do 24 godzin, oferuje kontrolę programu, pozwala sprawdzić wskaźniki ostrzeżeń czy czas trwania programu. Wyświetlacz LCD pozwala wybrać dodatkowe funkcję produktu, umożliwia zarządzanie czasem i łatwość w obsłudze, dbając o komfort Klienta oraz przyczyniając się do eleganckiego wyglądu produktu.

Oświetlenie LED: Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań.

 

Opis produktu

 

   Model: GNE 134621 X

   Produkt: Chłodziarko-zamrażarka

   Typ: 4 Door Side By Side

   Kolor: Inox

   Stock Code: 7250548793

   EAN Code: 8690842859564

   Wymiary

   Wysokość: 182 cm

   Szerokość: 92 cm

   Głębokość: 72 cm

   Waga netto: 120,0 kg

   Pojemność

   Pojemność całkowita brutto: 605 l

   Pojemność chłodziarki netto: 380 l

   Pojemność zamrażarki netto: 155 l

   Parametry

   Klasa efektywności energetycznej: A+

   Zużycie energii na dobę (kWh): 0,972 kWh

   Zużycie energii na rok (kWh): 355 kWh

   Zdolność zamrażania: 13 kg / 24godz.

   Czas przechowywania bez zasilania: 15 godz.

   Sterowanie: Elektroniczne

   System chłodzenia: No Frost

   Czynnik chłodniczy: R600a

   Poziom hałasu [dB(A)]: 46 dB(A)

   Specyfikacja

   Możliwość przełożenia drzwi: Nie

   Wyświetlacz elektroniczny: Tak

   Alarm otwartych drzwi: Tak

   Dozownik wody: Tak

   Mini bar: Tak

   Specyfikacja - Chłodziarka

   Oświetlenie wnętrza: LED

   Komora 0°C: 25

   Filtr antyzapachowy: Tak

   Aktywny jonizator: Tak

   Powłoka antybakteryjna Silver Protection: Nie

   Uszczelka antybakteryjna: Tak

   Niebieskie światło (Active Fresh Blue Light): Tak

   Pojemnik na warzywa i owoce: Standardowy / 2

   Półki: Szklane / 3

   Uchwyt na butelkę: Nie

   Chromowana półka na butelki: Nie

   Półki na drzwiach: Pełna szerokość / 6

   Easy Boxes: Nie

   Pojemnik na nabiał: Tak

   Tacka na jajka: 2

   Rozmrażanie: Automatyczne

   Specyfikacja - Zamrażarka

   Liczba pełnych szuflad: 4

   Liczba komór: 1

   Kostki lodu: automatyczna kostkarka

   Komora Multi-Zone: Tak

   Rozmrażanie: Automatyczne

   Komora szybkiego mrożenia: Tak  

Cechy towaru

Waga
150 kg
Identyfikator
41983
Symbol
Kod EAN
8690842859564
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
22,00 PLN
Klasa efektywności energetycznej
A+
Roczne zużycie energii (kWh)
355.0000
Pojemnść użytkowa chłodziarki (l)
380.0000
Pojemność użytkowa zamrażrki
155.0000
Poziom emitowanego hałasu dB(A)
46.0000
Wysokość
182.0000
Szerokość
92.0000
Kolor
Inox/Srebrny
kostkarka
Automatyczna
DYSTRYBUTOR WODY
Tak
barek
Tak

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe