Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

BEKO GNE 134620 X CHŁODZ-ZAM.

Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: BEKO

Opis

Specyfikacja Techniczna

  • › Wysokość: 182 cm
  • › Szerokość: 92 cm
  • › Głębokość: 72 cm
  • › Typ: Side-By-Side
  • › Klasa energetyczna: A+
  • › Pojemność: 605
  • › Wyświetlacz: Elektroniczny


Technologie

Klasa energetyczna A+: Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A.

Active Dual Cooling System: To dwa niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Aby zapewnić jak najlepsze warunki do przechowywania żywności, temperatura oraz poziom wilgotności w części chłodzącej powinny być inne niż w części mrożącej. Warzywa i owoce powinny być trzymane w warunkach podwyższonej wilgotności, jednak taka sytuacja nie jest korzystna dla produktów trzymanych w części mrożącej. Dlatego, by zoptymalizować warunki przechowywania, Beko stworzyło zaawansowaną technologię chłodzenia – Active Dual Cooling System.

Aktywny Jonizator: Aktywny jonizator neutralizuje bakterie, wirusy oraz inne czynniki odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu chłodziarki. Oczyszcza w ten sposób krążące w komorze urządzenia powietrze, umożliwiając dłuższe przechowywanie żywności.

Uszczelka antybakteryjna - chłodzenie: Uszczelki w drzwiach zwykle trudno utrzymać w czystości, co czyni z nich doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii. Dzięki dodatkowi substancji antybakteryjnych, uszczelki nie tylko same pozostają wolne od drobnoustrojów, ale tworzą antybakteryjną barierę chroniącą wnętrze chłodziarki przed niepożądanymi mikroorganizmami.

No Frost: System No Frost eliminuje powstawanie lodu na żywności oraz wewnątrz urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne. System ten nie tylko sprawia, że lodówka jest niekłopotliwa i łatwa w obsłudze, lecz również zapewnia odpowiednią temperaturę, by żywność była lepiej przechowywana.

Szybkie Mrożenie: Zapewnia szybkie zmrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.

Alarm otwartych drzwi: Chłodziarki Beko wyposażone w „Alarm otwartych drzwi” ostrzegą Cię przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi.

System Silver Protection: Jest to specjalna powłoka antybakteryjna, którą pokryte jest całe wnętrze chłodziarki, chroniąc przed rozwojem mikroorganizmów oraz bakterii. System ten sprawia, że żywność dłużej zachowuje swoje właściwości zdrowotne oraz świeżość.

Filtr Antyzapachowy: Filtr oczyszcza schłodzone powietrze krążące we wnętrzu chłodziarki, eliminując nieprzyjemne zapachy i bakterie, dzięki czemu przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość.

System Fresh Blue Light: Światło o lekko niebieskim zabarwieniu gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach przechowywanych w przeznaczonych do tego celu pojemnikach. Dzięki temu produkty nie tylko zachowują świeżość, ale nawet zwiększają swoje walory odżywcze.

Komora Multizone: Dostępna w chłodziarkach Beko 4More SBS komora „Multi Zone” to 91 litrów dodatkowej przestrzeni, którą możesz w zależności od potrzeb wykorzystać jako zamrażalnik lub chłodziarkę. Zakres temperatur od -24°C do +10°C sprawia, że zawsze masz miejsce na świeże produkty lub mrożonki. Chłodziarki Beko gwarantują optymalną przestrzeń do przechowywania żywności w każdych okolicznościach i tylko Ty decydujesz czy chcesz aby komora Multi Zone była chłodziarką lub zamrażarką.

Filtr wody: Ukryty we wnętrzu chłodziarki filtr uzdatnia wodę do celów spożywczych, eliminując nieprzyjemny smak oraz szkodliwe substancje, takie jak ołów czy chlor. O konieczności wymiany filtra informuje komunikat widoczny na cyfrowym wyświetlaczu

Mini Bar: Specjalna, otwierana klapka Mini Baru umożliwia dostęp do nawet 2,5-litrowych butelek bez konieczności otwierania drzwi chłodziarki. Klapkę można również wykorzystać jako blat do serwowania drinków.

Komora Zero: Komora Zero - pozwala dłużej przechowywać świeże produkty w temperaturze około 0°C.

Wyświetlacz LCD: Wyświetlacz LCD pomaga kontrolować i zarządzać różnymi funkcjami oraz programami na pojedynczym wyświetlaczu: umożliwia opóźnienie startu do 24 godzin, oferuje kontrolę programu, pozwala sprawdzić wskaźniki ostrzeżeń czy czas trwania programu. Wyświetlacz LCD pozwala wybrać dodatkowe funkcję produktu, umożliwia zarządzanie czasem i łatwość w obsłudze, dbając o komfort Klienta oraz przyczyniając się do eleganckiego wyglądu produktu. Oświetlenie LED: Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań.

 

Opis produktu

 

   Model: GNE 134620 X

   Produkt: Chłodziarko-zamrażarka

   Typ: 4 Door Side By Side

   Kolor: Inox

   Stock Code:                    7 250 548 784     

   EAN Code:             8 690 842 354 854    

   Wymiary

   Wysokość: 182 cm

   Szerokość: 92 cm

   Głębokość: 72 cm

   Waga netto: 120,0 kg

   Pojemność

   Pojemność całkowita brutto: 605 l

   Pojemność chłodziarki netto: 380 l

   Pojemność zamrażarki netto: 155 l

   Parametry

   Klasa efektywności energetycznej: A+

   Zużycie energii na dobę (kWh): 1,24 kWh

   Zużycie energii na rok (kWh): 453 kWh

   Zdolność zamrażania: 13 kg / 24godz.

   Czas przechowywania bez zasilania: 15 godz.

   Sterowanie: Elektroniczne

   System chłodzenia: No Frost

   Czynnik chłodniczy: R600a

   Poziom hałasu [dB(A)]: 46 dB(A)

   Specyfikacja

   Możliwość przełożenia drzwi: Nie

   Wyświetlacz elektroniczny: Tak

   Alarm otwartych drzwi: Tak

   Dozownik wody: Tak

   Mini bar: Tak

   Specyfikacja - Chłodziarka

   Oświetlenie wnętrza: LED

   Komora 0°C: 25

   Filtr antyzapachowy: Tak

   Aktywny jonizator: Tak

   Powłoka antybakteryjna Silver Protection: Nie

   Uszczelka antybakteryjna: Tak

   Niebieskie światło (Active Fresh Blue Light): Tak

   Pojemnik na warzywa i owoce: Standardowy / 2

   Półki: Szklane / 3

   Uchwyt na butelkę: Nie

   Chromowana półka na butelki: Nie

   Półki na drzwiach: Pełna szerokość / 6

   Easy Boxes: Nie

   Pojemnik na nabiał: Tak

   Tacka na jajka: 2

   Rozmrażanie: Automatyczne

   Specyfikacja - Zamrażarka

   Liczba pełnych szuflad: 4

   Liczba komór: 1

   Kostki lodu: automatyczna kostkarka

   Komora Multi-Zone: Tak

   Rozmrażanie: Automatyczne

   Komora szybkiego mrożenia: Tak  

Cechy towaru

Waga
150 kg
Identyfikator
41982
Symbol
Kod EAN
8 690 842 354 854
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
22,00 PLN
Klasa efektywności energetycznej
A+
Roczne zużycie energii (kWh)
453.0000
Pojemnść użytkowa chłodziarki (l)
380.0000
Pojemność użytkowa zamrażrki
155.0000
Poziom emitowanego hałasu dB(A)
46.0000
Kolor
Inox/Srebrny
Wysokość
182.0000
Szerokość
92.0000
kostkarka
Automatyczna
DYSTRYBUTOR WODY
Tak
barek
Tak

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe