Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

BEKO DIS28120 Zmywarka do zabudowy 45 cm A++

BEKO DIS28120 Zmywarka do zabudowy 45 cm A++
BEKO DIS28120 Zmywarka do zabudowy 45 cm A++
BEKO DIS28120 Zmywarka do zabudowy 45 cm A++
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: BEKO

BEKO DIS28120 Zmywarka do zabudowy 45 cm A++
BEKO DIS28120 Zmywarka do zabudowy 45 cm A++
BEKO DIS28120 Zmywarka do zabudowy 45 cm A++

Opis

Specyfikacja techniczna

Model:

DIS28120 

Produkt:

Zmywarka 

Typ:

Do zabudowy 

Kolor:

Stock Code:

7646563935 

EAN Code:

8690842187773 

Wymiary

Wysokość:

81,8 cm 

Szerokość:

44,8 cm 

Głębokość:

55 cm 

Waga netto:

30,1 kg 

Głębokość z otwartymi drzwiami:

115 cm 

Regulacja wysokości:

82-87 cm 

Specyfikacja

Pojemność (ilość kompletów):

11 

Liczba programów:

Temperatury zmywania:

35-45-50-60-65-70 

ALLin1:

Tak, automatyczny 

Funkcja 1:

Połowa załadunku 

Funkcja 2:

Fast+ 

Funkcja 3:

Dodatkowe Płukanie 

Funkcja 4:

AquaIntense 

GlassShield - Technologia ochrony przed korozją szkła:

Tak 

System suszenia:

Hot Air Drying 

Wyświetlacz:

LCD 

Opóźnienie startu:

1/2 - 24 godz. 

Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu:

Tak 

Filtr:

Tak 

Wskaźnik braku soli:

Tak 

Wskaźnik braku nabłyszczacza:

Tak 

Zabezpieczenie przed nieszczelnością zmywarki:

Waterstop 

System zmiękczający wodę:

Tak 

Ilość poziomów mycia naczyń:

Led Spot - świetlny wskaźnik pracy na podłodze:

Tak 

Silnik inwerterowy:

Tak 

Parametry

Klasa efektywności energetycznej:

A++ (od A+++ do D) 

Zużycie energii:

0,78 kWh 

Roczne zużycie energii:

225 kWh 

Zużycie wody:

8,7 l 

Roczne zużycie wody:

2436 l 

Poziom emisji hałasu:

46 dB(A) re 1pW 

Możliwość podłączenia do ciepłej wody:

Tak, do 60 ºC 

Wyposażenie

Składane podpórki na talerze w dolnym koszu:

Regulacja wysokości górnego kosza:

System Acrobat 3 poziomowy 

Liczba półeczek w górnym koszu:

Możliwość regulacji półeczek w górnym koszu:

Tak 

Trzeci kosz:

Tak 

Programy

Program 0 (P0):

Mycie wnętrza zmywarki 

Program 1:

Eco 50°C 

Program 2:

Auto 

Program 3:

AquaFlex 

Program 4:

Intensywny 70°C 

Program 5:

Quick&Shine 58' 60°C 

Program 6:

Delikatny 40°C 

Program 7:

Mini 30' 

Program 8:

Mycie wstępne 

 

 

DIS28120

 

Trzeci kosz

Ta zmywarka Beko dysponuje dodatkowym, trzecim koszem na sztućce, który oszczędzi miejsce w koszach głównych. Dzięki temu Twoja zmywarka pomieści ż 11 kompletów naczyń – najwięcej w kategorii urządzeń do szerokości 45 cm.

AquaIntense

AquaIntense to dodatkowe ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze dokładniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin. AquaIntense nawet pięciokrotnie zwiększa efektywność zmywania.

Dno ze stali nierdzewnej

Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna gwarantuje znacznie większą trwałość i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą we wnętrzu Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią przez wiele lat.

Fast+

Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej wydajności.

GlassShield

Jedną z flagowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia, ale również 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

Hot Air

System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu, by dokładnie wysuszyć Twoje naczynia. Wystarczy, że na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania, a wyjmiesz je suche i gotowe do odłożenia do szafki.

Połowa załadunku

Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki by ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Silnik inwerterowy

Silnik inwerterowy to same zalety: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

Wskaźnik LedSpot TM

Wybrane modele zmywarek Beko posiadają świetlny wskaźnik pracy widoczny na podłodze. Dzięki niemu wiadomo, czy zmywarka pracuje, bez konieczności otwierania drzwiczek.

Zawiasy SelFit

Zawiasy SelFit to innowacyjne i użyteczne rozwiązanie, które pozwoli Ci otworzyć drzwi zmywarki na dowolną szerokość – chociażby po to, żeby szybciej ostudzić jej wnętrze oraz dopiero co umyte naczynia. Waga frontu zmywarki może dochodzić aż do 6 kilogramów.

Program Automatyczny Allin1

Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, by w pełni wykorzystać możliwości użytego detergentu.

Program Quick&Shine

unikalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który idealnie nadaje się do codziennego zmywania.

Składane drabinki

Dzięki składanym drabinkom łatwo ułożysz naczynia o różnych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swoich kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.

Trzypoziomowy system Acrobat

Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi, że z łatwością dostosujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.

Wygodny dyspenser

AquaFlex Technologia AquaFlex to jedna ze sztandarowych technologii Beko zastosowanych w zmywarkach. Dzięki niej podczas jednego cyklu mycia możesz umyć (w górnym koszu) zarówno delikatne naczynia w typie kieliszków czy szklanek, jak i (w dolnym koszu) ciężko zabrudzone garnki czy inne kuchenne akcesoria. Specjalnie skonstruowany system natryskowy gwarantuje, że nawet najdelikatniejsze szkło nie odniesie żadnego uszczerbku, a brud zostanie usunięty nawet z ciężko zabrudzonych sprzętów. System gwarantuje również, że po zakończonym zmywaniu wszystkie naczynia będą w 100% suche.

Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D) Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.

Klasa suszenia A Dzięki nowoczesnemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A Klasa zmywania A jest najlepszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.

Pojemność 11 kompletów Ta zmywarka Beko jest bardzo pojemna i zmieści aż 11 kompletów naczyń.

8,7 litra Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię użytkowania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, by jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej efektywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie 8,7 litra wody podczas programu referencyjnego.

46dB Niski poziom hałasu generowany przez zmywarkę sprawia, że idealnie nada się także do aneksów kuchennych i małych mieszkań.

8 programów Beko wie, że życie potrafi zaskakiwać i często zdarza się, że 2 czy 3 programy zmywania to zdecydowanie za mało. Nasi eksperci opracowali aż 8 różnorodnych programów zmywania, pozwalających lepiej uporać się z różnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Dodatkowe płukanie W przypadku zastosowania dużej ilości detergentu w krótkich programach zmywania, jego pozostałości mogą osadzać się na naczyniach. Funkcja dodatkowego płukania sprawi, że nie trzeba się już będzie tym przejmować - resztki detergentu zostaną bowiem dokładnie wypłukane.

LCD Urządzenie wyposażone jest w praktyczny i estetyczny ekran LCD, który pokaże Ci ustawione parametry i znacznie ułatwi (oraz przyśpieszy) obsługę Twojej zmywarki Beko.

Regulacja wysokości półeczek na kubki Funkcja ta oferuje maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wysokie kubki oraz niższe filiżanki mogą być umieszczone np. jedne na drugich.

Regulowane wsporniki talerzy Funkcja składanie wsporników pozwala na stworzenie dodatkowego miejsca w koszu zmywarki na większe naczynia np. duże patelnie czy garnki.

System WaterStop System WaterStop zainstalowany na wężu, odcina dopływ wody z kranu. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przez zalaniem.

Program Auto 45-65°C Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera parametry zmywania.

Program InnerClean Program mycia wnętrza zmywarki w sposób szybki i ekonomiczny sprawi, że Twoje urządzenie Beko będzie zawsze czyste w środku - zadba również o higienę i przyjemny zapach wewnątrz zmywarki.

Program Mini 30 Program ten przeznaczony jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń oraz szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.

Rączka w dolnym koszu Dekoracyjne, ergonomiczne rączki kosza ułatwiają wysuwanie go, nawet gdy jest w pełni załadowany.

Cechy towaru

Waga
49 kg
Identyfikator
43053
Symbol
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
1,00 PLN
Klasa efektywności energetycznej
A++
Roczne zużycie energii (kWh)
225.0000
Roczne zużycie wody (l)
2436.0000
Klasa efektywnośi suszenia
A
Liczba kompletów naczyń
11.0000
Poziom emitowanego hałasu dB(A)
46.0000
Przeznaczenie produktu
Pod zabudowę
Rodzaj panela
Zakryty
Ilość programów
8.0000
Szerokość
45.0000

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe