Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

BEKO DIN28425 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++

BEKO DIN28425 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN28425 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN28425 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN28425 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
Przeglądasz ofertę archiwalną
Supercena

Producent: BEKO

1 382,00 PLN / szt

BEKO DIN28425 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN28425 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN28425 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN28425 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++

Opis

  •  

 

AquaIntense

AquaIntense to dodatkowe, ruchome ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze dokładniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin.

GlassShield

Jedną z flagowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia, ale również 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

Szeroki Trzeci Kosz

Dzięki szerokiemu trzeciemu koszowi zwiększyliśmy pojemność zmywarki. Teraz z łatwością zmieścisz w zmywarce wszystkie – mniejsze i większe – sztućce i akcesoria kuchenne takie jak trzepaczki, łyżki wazowe i noże, bez konieczności ręcznego domywania ich.

Program Quick&Shine

unikalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który idealnie nadaje się do codziennego zmywania.

Wskaźnik LedSpot TM

Wybrane modele zmywarek Beko posiadają świetlny wskaźnik pracy widoczny na podłodze. Dzięki niemu wiadomo, czy zmywarka pracuje, bez konieczności otwierania drzwiczek.

Zawiasy SelFit

Zawiasy SelFit to innowacyjne i użyteczne rozwiązanie, które pozwoli Ci otworzyć drzwi zmywarki na dowolną szerokość – chociażby po to, żeby szybciej ostudzić jej wnętrze oraz dopiero co umyte naczynia. Waga frontu zmywarki może dochodzić aż do 6 kilogramów.

TrayWash

Tace z piekarnika są zazwyczaj tłuste i mocno zabrudzone, a przez ich nieporęczność ciężko myje się zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Właśnie dlatego Beko zainstalowało w swoich zmywarkach specjalne uchwyty, w których bez trudu umieścisz aż do trzech brudnych tac, a ich myciem zajmie się Twoja zmywarka. Jedno zmartwienie mniej, a dodatkowo możesz zapomnieć o tłustych plamach, które ciężko jest domyć ręcznie.

Kosze Modułowe

Dzięki składanym drabinkom i możliwości regulacji bocznych półek w zmywarce Beko zmieścisz więcej kompletów naczyń, niezależnie od ich wielkości o kształtu. Elastyczność w dostosowaniu przestrzeni pomaga uniknąć sytuacji, w której zamiast dopełnić zmywarkę brudnymi naczyniami jesteśmy zmuszeni czekać do następnego cyklu nie wykorzystując wolnego miejsca w koszach.

Mocne ramię myjące

Wzmocnione ramię myjące w zmywarkach Beko skuteczniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

Składane drabinki

Dzięki składanym drabinkom łatwo ułożysz naczynia o różnych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swoich kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.

Trzypoziomowy system Acrobat

Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi, że z łatwością dostosujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.

Wygodny dyspenser

Dno ze stali nierdzewnej

Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna gwarantuje znacznie większą trwałość i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą we wnętrzu Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią przez wiele lat.

Fast+

Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej wydajności.

Połowa załadunku

Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki by ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Program Automatyczny Allin1

Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, by w pełni wykorzystać możliwości użytego detergentu.

Silnik inwerterowy

Silnik inwerterowy to same zalety: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

AquaFlex Technologia AquaFlex to jedna ze sztandarowych technologii Beko zastosowanych w zmywarkach. Dzięki niej podczas jednego cyklu mycia możesz umyć (w górnym koszu) zarówno delikatne naczynia w typie kieliszków czy szklanek, jak i (w dolnym koszu) ciężko zabrudzone garnki czy inne kuchenne akcesoria. Specjalnie skonstruowany system natryskowy gwarantuje, że nawet najdelikatniejsze szkło nie odniesie żadnego uszczerbku, a brud zostanie usunięty nawet z ciężko zabrudzonych sprzętów. System gwarantuje również, że po zakończonym zmywaniu wszystkie naczynia będą w 100% suche.

9,5 litra Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię użytkowania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, by jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej efektywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie 9,5 litra wody podczas programu referencyjnego.

SteamGloss Technologia SteamGloss sprawi, że umyte w zmywarce Beko naczynia będą błyszczeć jak nowe, a ponadto po wyjęciu z urządzenia będzie można od razu ustawić je w miejscu przeznaczenia - bez strachu o to, że na obrusie czy w szafce pojawią się mokre plamy. Taki efekt uzyskany zostaje poprzez wykorzystania ciepła panującego w komorze zmywarki po zakończeniu cyklu.

System WaterStop System WaterStop zainstalowany na wężu, odcina dopływ wody z kranu. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przez zalaniem.

Program InnerClean Program mycia wnętrza zmywarki w sposób szybki i ekonomiczny sprawi, że Twoje urządzenie Beko będzie zawsze czyste w środku - zadba również o higienę i przyjemny zapach wewnątrz zmywarki.

Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D) Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.

Klasa suszenia A Dzięki nowoczesnemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A Klasa zmywania A jest najlepszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.

Wyświetlacz LCD Wyświetlacz LCD pomaga kontrolować i zarządzać różnymi funkcjami oraz programami na pojedynczym wyświetlaczu: umożliwia opóźnienie startu do 24 godzin, oferuje kontrolę programu, pozwala sprawdzić wskaźniki ostrzeżeń czy czas trwania programu. Wyświetlacz LCD pozwala wybrać dodatkowe funkcję produktu, umożliwia zarządzanie czasem i łatwość w obsłudze, dbając o komfort Klienta oraz przyczyniając się do eleganckiego wyglądu produktu.

46dB Niski poziom hałasu generowany przez zmywarkę sprawia, że idealnie nada się także do aneksów kuchennych i małych mieszkań.

8 programów Beko wie, że życie potrafi zaskakiwać i często zdarza się, że 2 czy 3 programy zmywania to zdecydowanie za mało. Nasi eksperci opracowali aż 8 różnorodnych programów zmywania, pozwalających lepiej uporać się z różnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Program Auto 45-65°C Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera parametry zmywania.

Program Mini 30 Program ten przeznaczony jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń oraz szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.

Regulacja wysokości półeczek na kubki Funkcja ta oferuje maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wysokie kubki oraz niższe filiżanki mogą być umieszczone np. jedne na drugich.

Regulowane wsporniki talerzy Funkcja składanie wsporników pozwala na stworzenie dodatkowego miejsca w koszu zmywarki na większe naczynia np. duże patelnie czy garnki.

Pojemność 14 kompletów Zmywarki o Extra pojemności zmieszczą nawet 14 kompletów naczyń.

Active Ventilation System aktywnego suszenia wykorzystuje gorące powietrze pozostałe w zmywarce po zmywaniu oraz wentylator, który zapewnia jego cyrkulację po wnętrzu urządzenia. Dzięki nim Twoje naczynia będą wysuszone dokładniej i w krótszym czasie.

Auto OFF Po zakończonym cyklu mycia zmywarka automatycznie wyłączy się, tym samym oszczędzając energię elektryczną i zwiększając bezpieczeństwo użytkowania.

 

Specyfikacja techniczna

Model:

DIN28425 

Produkt:

Zmywarka 

Typ:

Do zabudowy 

Kolor:

Stock Code:

7662862677 

EAN Code:

8690842158346 

Wymiary

Wysokość:

81,8 cm 

Szerokość:

59,8 cm 

Głębokość:

55,0 cm 

Waga netto:

38 kg 

Głębokość z otwartymi drzwiami:

115 cm 

Regulacja wysokości:

82-87 cm 

Specyfikacja

Pojemność (ilość kompletów):

14 

Liczba programów:

Temperatury zmywania:

35-40-50-60-65-70 

ALLin1:

Automatyczny 

Funkcja 1:

Połowa załadunku 

Funkcja 2:

Fast+ 

Funkcja 3:

Steamgloss 

Funkcja 4:

Aquaintense 

GlassShield - Technologia ochrony przed korozją szkła:

Tak 

System suszenia:

Active Ventilation 

Wyświetlacz:

Tak 

Opóźnienie startu:

1/2 - 24 godz. 

Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu:

Tak 

Filtr:

Tak 

Wskaźnik braku soli:

Tak 

Wskaźnik braku nabłyszczacza:

Tak 

Zabezpieczenie przed nieszczelnością zmywarki:

WaterStop 

System zmiękczający wodę:

Tak 

Ilość poziomów mycia naczyń:

Led Spot - świetlny wskaźnik pracy na podłodze:

Tak 

Panel sterowania:

Zintegrowany 

Silnik inwerterowy:

Tak 

Parametry

Klasa efektywności energetycznej:

A++ (od A+++ do D) 

Zużycie energii:

0,9 kWh 

Roczne zużycie energii:

266 kWh 

Zużycie wody:

9,5 l 

Roczne zużycie wody:

2660 l 

Poziom emisji hałasu:

46 dB(A) re 1pW 

Możliwość podłączenia do ciepłej wody:

Tak, do 25 ºC 

Wyposażenie

Dodatkowe akcesoria:

Uchwyty na blachy 

Składane podpórki na talerze w dolnym koszu:

Regulacja wysokości górnego kosza:

System Acrobat 3 poziomy 

Liczba półeczek w górnym koszu:

Możliwość regulacji półeczek w górnym koszu:

Tak 

Trzeci kosz:

Tak, szeroki 

Program 0 (P0):

Inner Clean 

Programy

Program 1:

Eco 50°C 

Program 2:

Auto 

Program 3:

AquaFlex 

Program 4:

Intensywny 70°C 

Program 5:

Quick&Shine 58' 

Program 6:

Delikatny do szkła 40°C 

Program 7:

Mini 30' 

Program 8:

Mycie wstępne 

 

Cechy towaru

Waga
55 kg
Identyfikator
37876
Symbol
Kod EAN
8690842158346
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
1,00 PLN
Liczba kompletów naczyń
14.0000
Klasa efektywności energetycznej
A++
Roczne zużycie energii (kWh)
266.0000
Roczne zużycie wody (l)
2660.0000
Klasa efektywnośi suszenia
A
Ilość programów
8.0000
Poziom emitowanego hałasu dB(A)
46.0000
Szerokość
60.0000
Rodzaj panela
Zakryty
Przeznaczenie produktu
Pod zabudowę

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe