Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

BEKO DIN 28422 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++

BEKO DIN 28422 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN 28422 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN 28422 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN 28422 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
Przeglądasz ofertę archiwalną
Rekomendacja sprzedawcy

Producent: BEKO

1 715,00 PLN / szt

BEKO DIN 28422 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN 28422 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN 28422 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++
BEKO DIN 28422 Zmywarka do zabudowy 60 cm A++

Opis

Specyfikacja techniczna

Model:

DIN28422 

Produkt:

Zmywarka 

Typ:

Do zabudowy 

Kolor:

Stock Code:

7657053977 

EAN Code:

8690842109737 

Wymiary

Wysokość:

81,8 cm 

Szerokość:

59,8 cm 

Głębokość:

55,0 cm 

Waga netto:

39,4 39,4 kg 

Głębokość z otwartymi drzwiami:

115 cm 

Regulacja wysokości:

82-92 cm 

Specyfikacja

Pojemność (ilość kompletów):

14 

Liczba programów:

Temperatury zmywania:

35–40–45–50–65–70 

ALLin1:

Automatyczny 

Funkcja 1:

Połowa załadunku 

Funkcja 2:

Fast+ 

Funkcja 3:

Steamgloss 

Funkcja 4:

Aquaintense 

GlassShield - Technologia ochrony przed korozją szkła:

Tak 

System suszenia:

Active Ventilation 

Wyświetlacz:

Tak 

Opóźnienie startu:

1/2 - 24 godz. 

Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu:

Tak 

Uszczelka antybakteryjna:

Tak 

Filtr:

Tak 

Wskaźnik braku soli:

Tak 

Wskaźnik braku nabłyszczacza:

Tak 

Zabezpieczenie przed nieszczelnością zmywarki:

WaterStop 

System zmiękczający wodę:

Tak 

Ilość poziomów mycia naczyń:

Led Spot - świetlny wskaźnik pracy na podłodze:

Tak 

Panel sterowania:

Zintegrowany 

Silnik inwerterowy:

Tak 

Parametry

Klasa efektywności energetycznej:

A++ (od A+++ do D) 

Zużycie energii:

0,93 kWh 

Roczne zużycie energii:

266 kWh 

Zużycie wody:

9,5 l 

Roczne zużycie wody:

2660 l 

Poziom emisji hałasu:

44 dB(A) re 1pW 

Możliwość podłączenia do ciepłej wody:

Tak, do 60 ºC 

Wyposażenie

Dodatkowe akcesoria:

Uchwyty na blachy 

Składane podpórki na talerze w dolnym koszu:

Regulacja wysokości górnego kosza:

System Acrobat 3 poziomy 

Liczba półeczek w górnym koszu:

Możliwość regulacji półeczek w górnym koszu:

Tak 

Trzeci kosz:

Tak, modułowy 

Programy

Program 0 (P0):

Inner Clean 

Program 1:

Eco 50°C 

Program 2:

Auto 

Program 3:

AquaFlex 

Program 4:

Intensywny 70°C 

Program 5:

Quick&Shine 58' 

Program 6:

Delikatny do szkła 40°C 

Program 7:

Mini 30' 

Program 8:

Mycie wstępne 

 

Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D) Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny, ale również dbają o środowisko naturalne.

Klasa suszenia A Dzięki nowoczesnemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A Klasa zmywania A jest najlepszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.

Pojemność 14 kompletów Zmywarki o Extra pojemności zmieszczą nawet 14 kompletów naczyń.

9,5 litra Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię użytkowania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, by jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej efektywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie 9,5 litra wody podczas programu referencyjnego.

44dB Niski poziom hałasu generowany przez zmywarkę sprawia, że idealnie nada się także do aneksów kuchennych i małych mieszkań.

8 programów Beko wie, że życie potrafi zaskakiwać i często zdarza się, że 2 czy 3 programy zmywania to zdecydowanie za mało. Nasi eksperci opracowali aż 8 różnorodnych programów zmywania, pozwalających lepiej uporać się z różnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Active Ventilation System aktywnego suszenia wykorzystuje gorące powietrze pozostałe w zmywarce po zmywaniu oraz wentylator, który zapewnia jego cyrkulację po wnętrzu urządzenia. Dzięki nim Twoje naczynia będą wysuszone dokładniej i w krótszym czasie.

Auto OFF Po zakończonym cyklu mycia zmywarka automatycznie wyłączy się, tym samym oszczędzając energię elektryczną i zwiększając bezpieczeństwo użytkowania.

Regulacja wysokości półeczek na kubki Funkcja ta oferuje maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wysokie kubki oraz niższe filiżanki mogą być umieszczone np. jedne na drugich.

Regulowane wsporniki talerzy Funkcja składanie wsporników pozwala na stworzenie dodatkowego miejsca w koszu zmywarki na większe naczynia np. duże patelnie czy garnki.

SteamGloss Technologia SteamGloss sprawi, że umyte w zmywarce Beko naczynia będą błyszczeć jak nowe, a ponadto po wyjęciu z urządzenia będzie można od razu ustawić je w miejscu przeznaczenia - bez strachu o to, że na obrusie czy w szafce pojawią się mokre plamy. Taki efekt uzyskany zostaje poprzez wykorzystania ciepła panującego w komorze zmywarki po zakończeniu cyklu.

System WaterStop System WaterStop zainstalowany na wężu, odcina dopływ wody z kranu. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przez zalaniem.

Wyświetlacz LCD Wyświetlacz LCD pomaga kontrolować i zarządzać różnymi funkcjami oraz programami na pojedynczym wyświetlaczu: umożliwia opóźnienie startu do 24 godzin, oferuje kontrolę programu, pozwala sprawdzić wskaźniki ostrzeżeń czy czas trwania programu. Wyświetlacz LCD pozwala wybrać dodatkowe funkcję produktu, umożliwia zarządzanie czasem i łatwość w obsłudze, dbając o komfort Klienta oraz przyczyniając się do eleganckiego wyglądu produktu.

Program Auto 45-65°C Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera parametry zmywania.

Program InnerClean Program mycia wnętrza zmywarki w sposób szybki i ekonomiczny sprawi, że Twoje urządzenie Beko będzie zawsze czyste w środku - zadba również o higienę i przyjemny zapach wewnątrz zmywarki.

Program Mini 30 Program ten przeznaczony jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń oraz szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.

Rączka w dolnym koszu Dekoracyjne, ergonomiczne rączki kosza ułatwiają wysuwanie go, nawet gdy jest w pełni załadowany.

  •  

 

AquaIntense

AquaIntense to dodatkowe ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze dokładniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin. AquaIntense nawet pięciokrotnie zwiększa efektywność zmywania.

Zawiasy SlideFit

Zawiasy SlideFit pozwolą Ci zainstalować front zmywarki bez konieczności podcinania cokołu. Dzięki nim, z łatwością dopasujesz krawędzie, unikając ryzyka nieestetycznych szczelin i nierówności. Zmywarka Beko z zawiasami SlideFit pasuje do każdego typu mebli kuchennych.

TrayWash

Tace z piekarnika są zazwyczaj tłuste i mocno zabrudzone, a przez ich nieporęczność ciężko myje się zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Właśnie dlatego Beko zainstalowało w swoich zmywarkach specjalne uchwyty, w których bez trudu umieścisz aż do trzech brudnych tac, a ich myciem zajmie się Twoja zmywarka. Jedno zmartwienie mniej, a dodatkowo możesz zapomnieć o tłustych plamach, które ciężko jest domyć ręcznie.

Dno ze stali nierdzewnej

Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna gwarantuje znacznie większą trwałość i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą we wnętrzu Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią przez wiele lat.

Fast+

Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej wydajności.

Glass Care

GlassShield

Jedną z flagowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia, ale również 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

Mocne ramię myjące

Wzmocnione ramię myjące w zmywarkach Beko skuteczniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

Połowa załadunku

Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki by ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Silnik inwerterowy

Silnik inwerterowy to same zalety: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

Wskaźnik LedSpot TM

Wybrane modele zmywarek Beko posiadają świetlny wskaźnik pracy widoczny na podłodze. Dzięki niemu wiadomo, czy zmywarka pracuje, bez konieczności otwierania drzwiczek.

Program Automatyczny Allin1

Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, by w pełni wykorzystać możliwości użytego detergentu.

Program Quick&Shine

unikalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który idealnie nadaje się do codziennego zmywania.

Kosze Modułowe

Dzięki składanym drabinkom i możliwości regulacji bocznych półek w zmywarce Beko zmieścisz więcej kompletów naczyń, niezależnie od ich wielkości o kształtu. Elastyczność w dostosowaniu przestrzeni pomaga uniknąć sytuacji, w której zamiast dopełnić zmywarkę brudnymi naczyniami jesteśmy zmuszeni czekać do następnego cyklu nie wykorzystując wolnego miejsca w koszach.

Modułowy trzeci Kosz

Innowacyjny modułowy trzeci kosz w zmywarkach Beko to obecnie najlepsze rozwiązanie na rynku. Pozwala na dostosowanie pozycji poziomu trzeciego kosza zmywarki do Twoich potrzeb.

Składane drabinki

Dzięki składanym drabinkom łatwo ułożysz naczynia o różnych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swoich kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.

Trzypoziomowy system Acrobat

Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi, że z łatwością dostosujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.

Wygodny dyspenser

Dyspenser tabletki w tej zmywarce Beko zamkniesz szybko i wygodnie – nie musisz się bać, że tabletka wypadnie wcześniej, niż będzie to potrzebne.

AquaFlex Technologia AquaFlex to jedna ze sztandarowych technologii Beko zastosowanych w zmywarkach. Dzięki niej podczas jednego cyklu mycia możesz umyć (w górnym koszu) zarówno delikatne naczynia w typie kieliszków czy szklanek, jak i (w dolnym koszu) ciężko zabrudzone garnki czy inne kuchenne akcesoria. Specjalnie skonstruowany system natryskowy gwarantuje, że nawet najdelikatniejsze szkło nie odniesie żadnego uszczerbku, a brud zostanie usunięty nawet z ciężko zabrudzonych sprzętów. System gwarantuje również, że po zakończonym zmywaniu wszystkie naczynia będą w 100% suche.

 

Cechy towaru

Waga
50 kg
Identyfikator
37770
Symbol
Kod EAN
8690842109737
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
0,50 PLN
Klasa efektywności energetycznej
A++
Liczba kompletów naczyń
14.0000
Roczne zużycie energii (kWh)
266.0000
Roczne zużycie wody (l)
2660.0000
Poziom emitowanego hałasu dB(A)
44.0000
Klasa efektywnośi suszenia
A
Przeznaczenie produktu
Pod zabudowę
Szerokość
60.0000
Rodzaj panela
Zakryty

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe