Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

Amica ZIM428E Zmywarka zintegrowana A++ 45 cm

Amica ZIM428E Zmywarka zintegrowana A++ 45 cm
Amica ZIM428E Zmywarka zintegrowana A++ 45 cm
Amica ZIM428E Zmywarka zintegrowana A++ 45 cm

Producent: AMICA

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Stany magazynowe: Ilość nieograniczona

Zapytaj o cenę
Amica ZIM428E Zmywarka zintegrowana A++ 45 cm
Amica ZIM428E Zmywarka zintegrowana A++ 45 cm
Amica ZIM428E Zmywarka zintegrowana A++ 45 cm

Opis

 

Flexi Space

Zestaw inteligentnych rozwiązań, dzięki którym przestrzeń wewnątrz zmywarki dopasujesz do swoich potrzeb. Inteligentne zarządzanie przestrzenią oraz dodatkowa szuflada na sztućce Maxi Space3 pozwala zmieścić w środku aż 14 kompletów naczyń, Składane elementy w koszach umożliwiają umieszczenie w nim garnków i patelni, a dzięki systemowi Up & Down regulacja górnego kosza jest możliwa nawet przy jego pełnym załadunku.

 

Maxi Space 3 - łatwo-modyfikowalna szuflada na sztućce

Tradycyjny kosz na sztućce zastąpiliśmy oddzielną, łatwo modyfikowalną szufladą na sztućce umiejscowioną na górze. Dzięki temu zwiększyliśmy pojemność zmywarki, ułatwiając wkładanie sztućców oraz np. wysokich kieliszków.

 

System Up & Down

Łatwo i wygodnie wyregulujesz wysokość górnego kosza, nawet przy pełnym załadunku. To bardzo proste: wysuwasz kosz i przy pomocy poręcznych uchwytów podnosisz go lub opuszczasz, bez konieczności rozładowywania. Dzięki temu możesz dowolnie zagospodarować przestrzeń zmywarki i umieścić w niej nawet bardzo duże naczynia i garnki.

 

Program Auto 50° - 60°C/120-180 min.

Program Auto automatycznie dostosuje ilość wody i temperaturę do stopnia zabrudzenia naczyń. Po pierwszym płukaniu elektroniczny sensor oceni stopień zabrudzenia wody, a następnie dobierze optymalną temperaturę w zakresie od 50°C do 60°C. Nie trzeba zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego programu, aby zmywanie było skuteczne i oszczędne.

Zabezpieczenie Aqua Stop

Gwarancja bezpieczeństwa w przypadku awarii. Aqua Stop automatycznie odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie. Chroni przed wydostaniem się płynów na zewnątrz urządzenia oraz ewentualnym zalaniem mieszkania.

 

Wskaźnik braku soli regeneracyjnej

W trosce o naczynia i skuteczność zmywania nasze zmywarki dozują sól regeneracyjną automatycznie, dostosowując jej ilość do stopnia twardości wody. Jeśli soli lub nabłyszczacza jest zbyt mało, elektroniczne wskaźniki natychmiast o tym poinformują.

 

Wskaźnik braku nabłyszczacza

W trosce o naczynia i skuteczność zmywania nasze zmywarki dozują sól automatycznie, dostosowując jej ilość do stopnia twardości wody. Jeśli soli lub nabłyszczacza jest zbyt mało, elektroniczne wskaźniki natychmiast o tym poinformują

 

Aqua Spray

Doskonały efekt zmywania gwarantują trzy niezależne poziomy natrysku. To rozwiązanie sprawia, że woda dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Ramiona środkowe i dolne obracają się w przeciwnych kierunkach, a za sprawą dodatkowej górnej dyszy natryskowej, mycie naczyń ułożonych w górnym koszu jest jeszcze bardziej efektywne.

*Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu

 

Klasa efektywności energetycznej A++

Nowoczesny design to nie jedyna droga do zadowolenia klienta. Zaawansowane technicznie zmywarki Amica dostępne są także w klasie energetycznej A++. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy A++ w stosunku do zmywarki klasy A wynosi 64 kWh/rok. Dzięki temu zyskasz nawet do 70 darmowych cykli zmywania rocznie. Zaoszczędzoną przez rok energię możesz wykorzystać na ok. 70 cykli zmywania (przy użyciu programu Eco 50°C).

 

Wyświetlacz LED

Zachęca wyglądem i możliwościami. Szybkie i proste zarządzanie pracą zmywarki.

 

Funkcja Opóźnienie Startu: do 24 h

Wybierz właściwy moment. Funkcja pozwala zaprogramować zmywarkę tak, aby uruchomiła się w najbardziej odpowiednim momencie, nawet do 24 godzin później. Dzięki temu możesz wykorzystać bardziej opłacalną taryfę opłat za energię elektryczną.

 

Składane elementy w dolnym koszu

Pozmywaj więcej. Wystarczy kilka prostych ruchów, aby poskładać elementy w dolnym koszu. Uzyskasz dużą, płaską powierzchnię na największe garnki i patelnie.

 

Składane elementy w górnym koszu

Zaaranżuj je po swojemu. Półeczki górnego kosza złożysz szybko i bez wysiłku, co oznacza większą wygodę zmywania i pełną ergonomię pracy.

 

Program Intensywny 65°C/160 min.

Aby umyć mocno zabrudzone naczynia, takie jak np. przypalone garnki, nie wystarczy zwykły program. Przed zmywaniem zasadniczym niezbędne jest zmywanie wstępne. Płukanie odbywa się dwukrotnie w zimnej i raz w gorącej wodzie. Program Intensywny, wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów sprawia, że nawet przypalony tłuszcz znika bez śladu.

 

Program Express 60°C - 60 min.

Skuteczność w godzinę. Dzięki programowi Express 60 średnio zabrudzone naczynia odzyskują blask w temperaturze 60°C, która gwarantuje higienę zmywania oraz zużycie optymalnej ilości wody, zaledwie w ciągu 60 minut.

 

Program Delikatny 40°C/110 min.

Wiemy, jak cenne mogą być niektóre naczynia. Dlatego nasze zmywarki wyposażone zostały w specjalny program przeznaczony do mycia naczyń wymagających szczególnej delikatności. Bez obaw można powierzyć mu kryształy czy drogą porcelanę.

 

Funkcja zmywanie strefowe

Pełnia możliwości przy niepełnym załadunku. Funkcja działa w dolnym lub środkowym koszu i umożliwia mycie naczyń wtedy, gdy zapełniony jest tylko jeden z nich. Gwarantuje to oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Funkcja 3w1

Osiągnięcie perfekcyjnych efektów zmywania w każdym programie jest możliwe dzięki zastosowaniu tabletek wieloskładnikowych. Dzięki zastosowaniu tej funkcji nie jest konieczne używanie dodatkowo soli regeneracyjnej oraz nabłyszczacza.

 

Sygnalizacja dźwiękowa

Po zakończeniu cyklu zmywania, zmywarka wyłącza się oraz zostaje uruchomiony sygnał dźwiękowy.

Oświetlenie wewnętrzne LED

Gdy otwiera się drzwi zmywarki, we wnętrzu automatycznie zapala się światło. Dzięki temu wnętrze urządzenia jest doskonale widoczne.

 

Dane techniczne

Wysokość

81,5 cm

Szerokość

44,8 cm

Głębokość

55 cm

Klasa skuteczności suszenia

A

Pojemność

10 kpl. naczyń

Zużycie energii

0,75 kWh

Zużycie wody

8,5 l

Roczne zużycie energii

211 kWh

Roczne zużycie wody

2380 l

Poziom hałasu

45 dB

Klasa efektywności energetycznej

A++

Panel sterowania

Panel sterujący

Zintegrowany

Sterowanie elektroniczne

Wyświetlacz LED

Wskaźnik braku nabłyszczacza

Wskaźnik braku soli regeneracyjnej

Wskazanie czasu pozostałego do końca programu i czasu opóźnienia

Wskaźniki funkcji dodatkowych

Programy zmywania

8 programów zmywania

Intensywny 65°C/160 min.

Express 60°C - 60 min.

Krótki 40°C - 40 min.

Delikatny 40°C/110 min.

Eco 50°C/170 min.

Auto 50° - 60°C/120-180 min.

Normalny 55°C/175 min.

Namaczanie -/8min

Funkcjonalność

Funkcja Opóźnienie Startu:

do 24 h

Funkcja zmywanie strefowe

Funkcja 3w1

Wyposażenie

System Up & Down

Maxi Space 3 - łatwo-modyfikowalna szuflada na sztućce

Hot Air Drying

Składane elementy w dolnym koszu

Składane elementy w górnym koszu

Flexi Space

Aqua Spray

Zabezpieczenie Aqua Stop

Sygnalizacja dźwiękowa

Oświetlenie wewnętrzne LED

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Waga
65 kg
Kod towaru
AM-ZM-053
Identyfikator
30218
Symbol
Kod EAN
5906006001100
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
1,00 PLN

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe