Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

Amica Suszarka AWD83LCiBT

Amica Suszarka AWD83LCiBT
Amica Suszarka AWD83LCiBT
Amica Suszarka AWD83LCiBT
Amica Suszarka AWD83LCiBT
Amica Suszarka AWD83LCiBT
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: AMICA

2 290,38 PLN / szt

Amica Suszarka AWD83LCiBT
Amica Suszarka AWD83LCiBT
Amica Suszarka AWD83LCiBT
Amica Suszarka AWD83LCiBT
Amica Suszarka AWD83LCiBT

Opis

Suszarka AWD83LCiBT

Klasa efektywności energetycznej A+++
Chcesz, by rachunki za prąd były niższe? Wybierz suszarkę o dobrej klasie energetycznej a będziesz miał wpływ na to, ile energii zużywają Twoje sprzęty. To mądry wybór, bo oszczędzasz nie raz, ale z każdym cyklem suszenia i za każdym razem przyczyniasz się do ochrony środowiska. Ekonomicznie i ekologicznie w jednym!

Heat Pump
Chcesz płacić mniejsze rachunki? Wybierz suszarkę z HeatPump! System pompy ciepła pozwala na lepszą efektywność przy niższej temperaturze suszenia. A niższa temperatura to niższe koszty energii z HeatPump aż 4-krotnie! To warunki bardziej naturalne i przyjazne dla suszonej odzieży, dlatego wiesz, że Twoje ubrania są bezpieczne i nie zniszczą się. To prawie tak, jakby suszyć ubrania na sznurku w słoneczny dzień. Tylko bezpieczniej, szybciej i możesz to robić w domu, nawet zimą!

Duży wyświetlacz LED
Jak wygodnie wykorzystać wszystkie funkcje suszarki? Z pomocą dużego wyświetlacza LED! Dzięki niemu możesz z łatwością sterować urządzeniem, masz stały dostęp do potrzebnych informacji i aktualnych parametrów cyklu. Gdy np. filtr nadaje się do przeczyszczenia, widzisz to też na wyświetlaczu. Technologia LED dodaje Twojej suszarce elegancji i stylu. A czytelność sprawia, że odpoczywa Twój wzrok.

Codzienne 58'
Wieczorne wyjście zbliża się wielkimi krokami a Twoje ubrania nadal mokre? Cały proces zajmie nawet mniej niż godzinę! Czas to pieniądz, a jego oszczędność to oczywiste korzyści dlatego suszarki Amica wyposażone zostały w pełen program suszenia trwający zaledwie 58 minut! Codziennie czysty komfort!

Program Outdoor
Trenujesz? A może lubisz wędrówki? Odzież funkcyjna, turystyczna i sportowa ma szczególne właściwości, choćby wodoodporność czy termoaktywność. Niewłaściwe suszenie może jednak być dla nich zabójcze! Dlatego Program Outdoor to specjalnie dobrane dla takich ubrań ustawienia, które chronią i wzmacniają ich unikalne cechy. Funkcjonalność odzieży wymagającej specjalnego traktowania zachowasz na dłużej!

Program Fitness
Zadbaj o swój strój do uprawiania sportu! Dedykowany program skutecznie wysuszy nawet delikatne ubrania z mikrofibry, gwarantując bezpieczeństwo wymagającym tkaninom. Ty osiągasz maksymalne efekty na siłowni, a Twoja suszarka zapewnia maksymalne efekty suszenia!

Steam Touch
Nie tylko suche, ale i delikatne. A przede wszystkim niepogniecione! Takie będzie Twoje pranie po suszeniu z funkcją SteamTouch! Cząsteczki pary wnikają we włókna tkanin, rozluźniają je, prostują i czyszczą. Zabijają też drobnoustroje, dlatego ubrania są zdezynfekowane i zawsze świeżo pachną. A Ty praktycznie nie musisz już ich prasować!

Gotowe za...
Potrzebujesz, by suszenie zakończyło się o konkretnej godzinie? Żaden problem! Zdecyduj, za ile godzin suszarka ma się wyłączyć, i już! Możesz wyjść z domu, a gdy wrócisz, suche ubrania będą na Ciebie czekać! Urządzenie samo dobierze moment startu cyklu, by skończyć idealnie o wyznaczonym przez Ciebie czasie. Gotowe i suche zawsze na czas!

Child Lock
Ciekawskie maluchy potrafią nabroić wszędzie, nawet w łazience. Na szczęście suszarki Amica możesz w łatwy sposób zabezpieczyć przed skutkami beztroskiej zabawy, poprzez zablokowanie przycisków funkcyjnych. Dzięki temu nie musisz się obawiać o przypadkowe wyłączenie lub zmianę ustawień urządzenia.

Silnik Logic Drive 2.0
Wstawiasz ubrania do suszenia i możesz się odprężyć. Żadne hałasy nie zaburzą tego, co masz w planach. Druga generacja silnika Logic Drive ogranicza do minimum głośność pracy suszarki. LogicDrive 2.0 to też oszczędności na każdym suszeniu dzięki klasie energetycznej A+++ oraz rozwiązania technologiczne, które pozwolą wydatnie wydłużyć żywotność sprzętu. Mniejsze koszty i większy komfort!

Pojemność suszarki: 8 kg suszenia
Duża pojemność bębna pozwala na efektywne suszenie dużych partii prania.

Poziom suszenia
Chcesz od razu założyć ubrania, włożyć je do szafy czy może jeszcze przeprasować? Wybierz jeden z trzech poziomów suszenia i dopasuj właściwości wysuszonych tkanin do swoich potrzeb! Poziomy na wieszak, do szafy i do prasowania (nazwy robocze) to różny czas trwania programu i w efekcie stopień wilgotności tkanin. Suszenie dopasowane do Twoich wymagań!

Program delikatny
Boisz się suszenia jedwabiu w suszarce? Dzięki łagodnym ruchom bębna w dedykowanym programie, nawet najdelikatniejsze tkaniny zostaną wysuszone skutecznie, ale bez ryzyka naruszenia wrażliwych na tarcie włókien. Twoje zwiewne i lekkie ubrania zyskały skuteczną ochronę, dzięki której możesz cieszyć się nimi dłużej.

Program Ulubione
Wiesz najlepiej, jakiego suszenia potrzebują Twoje ubrania. Ustaw więc program jako ulubiony, a za każdym cyklem wystarczy Ci jeden ruch, by go uruchomić! Koniec z każdorazowym przebijaniem się przez wybór ustawień! Klik i gotowe! A Ty oszczędzasz czas. Taką wygodę dodaj do ulubionych!

Klasa skuteczności suszenia
Zależy Ci na efektywnym suszeniu? Wszystkie suszarki Amica zapewniają skuteczny proces suszenia odzieży. Wyspecjalizowane programy dostosowane do różnych typów tkanin sprawiają, że rzeczy wyjęte z suszarki są zawsze suche, miękkie oraz pachnące.

Program bawełna
Twoje ulubione bawełniane koszulki, ręczniki czy pościel zasługują na odpowiednie traktowanie. Dlatego susz je w dedykowanym programie. Szybko się przekonasz, że czystość i miękkość suszenia może zachwycić.

Program syntetyki
Tkaniny syntetyczne mają szczególne właściwości, dlatego wymagają szczególnych warunków suszenia. Program Syntetyki zapewnia optymalne parametry, które gwarantują bezpieczeństwo syntetycznych włókien podczas suszenia. Możesz być pewien, Twoje ubrania nie zniszczą się. Susz spokojnie!

Program Odświeżanie z możliwością dodania pary
Zbliża się wiosna i czas odświeżyć lżejszą garderobę? Już nie musisz jej prać, wystarczy chwila w suszarce! Skorzystaj z krótkiego 20-minutowego programu - dzięki cząsteczkom pary wnikającym we włókna tkanin pozbędziesz się zagnieceń z odzieży. Zaledwie moment i możesz cieszyć się świeżymi i rozprostowanymi ubraniami!

Suszenie Czasowe - zimne powietrze
Suszysz zimnym powietrzem - dokładnie tak, jak chcesz. Program nie korzysta z czujników wilgoci i temperatury - niezależnie od poziomu wilgotności wsadu, będzie działać dokładnie tak, jak ustawisz. Masz pełną kontrolę nad czasem trwania.Docenisz to zwłaszcza przy odświeżaniu ubrań, które leżały dłużej w szafie lub bardzo delikatnej odzieży nie nadającej się do ciepłego suszenia.Ty decydujesz, suszarka pracuje!

Suszenie Czasowe - ciepłe powietrze
Suszysz ciepłym powietrzem - dokładnie tak, jak chcesz. Program nie korzysta z czujników wilgoci i temperatury - niezależnie od poziomu wilgotności wsadu, będzie działać dokładnie tak, jak ustawisz. Masz pełną kontrolę nad czasem trwania. Docenisz to zwłaszcza przy suszeniu grubych koców czy butów. Ty decydujesz, suszarka pracuje!

Wełna odświeżanie
Z wełną trzeba delikatnie. Dlatego gdy potrzebujesz odświeżenia swetrów, które dłużej leżały w szafie, wykorzystaj delikatny Program Wełna odświeżanie! Ze względu na bardzo dużą wrażliwość wełnianych włókien program trwa odpowiednio krótko. Twoje swetry wyjmiesz nie tylko odświeżone i delikatnie podsuszone ale dokładnie w takim rozmiarze, w jakim je włożyłeś! Masz pewność, że będą bezpieczne i się nie zniszczą.

Program Koszule
Delikatna bluzka czy koszula wymagają specjalnego traktowania. Dedykowany program wykorzysta optymalne ustawienia i skutecznie wysuszy ubrania bez ryzyka zniszczenia delikatnych tkanin. Ciesz się profesjonalnym wyglądem dopiętym na ostatni guzik!

Program Mix
Jeśli Twoja szafa składa się z zestawu różnokolorowych ubrań Program Mix jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Dzięki niemu bezpieznie wysuszysz bez ryzyka zafarbowania jasnych tkanin lub utraty intensywności barw. Ciesz się nosząc takie kolory, które podobają Ci się najbardziej, a nie takie, które będzie łatwo wysuszyć.

Szybki 45'
Suche ubrania potrzebne na już? Dzięki Programowi Szybki 45' w zaledwie 45 minut masz odzież gotową do założenia! Dodatkowo stabilna temperatura 50 nie nadwyręża włókien, dzięki czemu ubrania posłużą Ci znacznie dłużej. Sprawnie i szybko.

Autoczyszczenie
Suszarka działa najlepiej, gdy jej filtr jest czysty. Teraz możesz uniknąć żmudnego i niewygodnego czyszczenia po każdym cyklu suszenia! Funkcja Autoczyszczenie filtra ściąga z Ciebie ten uciążliwy obowiązek! Ubrania się suszą, a filtr czyści się sam! To wygoda, ergonomia i pełna efektywność suszarki każdego dnia!

System Navigator
Zapomnij o czasochłonnym wertowaniu instrukcji. Intuicyjny panel suszarki szybko poprowadzi Cię krok po kroku do idealnego suszenia. Nie musisz znać instrukcji na pamięć, by ustawić program jaki potrzebujesz.

Oświetlenie wewnętrzne bębna
Wnętrze suszarki widzisz jak na dłoni dzięki podświetleniu jej wnętrza! Uruchomi się ono, gdy tylko otworzysz drzwi lub naciśniesz przycisk. Od teraz nie tylko dokładnie widzisz wszystko przy załadunku i rozładunku urządzenia ale możesz bez przeszkód korzystać z suszarki nawet wtedy, gdy w pobliżu śpią małe dzieci. Nie musisz już zapalać w pomieszczeniu światła, które mogłoby je obudzić. To wygoda dla Twoich oczu i Twoich bliskich.

Sygnalizacja dźwiękowa
Ile razy zdarzyło Ci się przegapić zakończenie suszenia i zapomnieć, że trzeba wyjąć ubrania? Dzięki suszarkom Amica ten problem odejdzie w niepamięć. Wystarczy, że włączysz dźwięk w ustawieniach urządzenia, a suszarka poinformuje Cię, że zakończyła cykl suszenia. Praktyczność i wygoda na co dzień.

Thermo Glass
Twoim dzieciom zdarza się dotykać okno suszarki, a Ty obawiasz się czy to bezpieczne? Wysoka temperatura wewnątrz suszarki nie stanowi już problemu. Drzwi z poliwęglanową osłoną izolują ciepło i chronią przed oparzeniem. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko może bezpiecznie dotknąć szyby bez żadnego ryzyka oparzenia.

Dry Sensor
Na pewno ustawiłeś dobrą temperaturę suszenia? A jeśli będzie za wysoka? Nie będzie! Bo specjalny system czujników wilgotności i temperatury sam dopasuje warunki do rodzaju i kondycji suszonych ubrań! A nawet skróci czas programu w trakcie jego trwania, gdy wyczuje taką potrzebę. Optymalne warunki to optymalne zużycie energii i gwarancja bezpieczeństwa Twojej odzieży, która nie jest narażona na zbyt długie oddziaływanie ciepłego powietrza. Automatycznie oszczędzasz na rachunkach, a Twoje ubrania się nie niszczą!

Dozownik Aqua Dose
Wygoda to podstawa! Dlatego nawet akcesoria do suszarek Amica są wyjątkowo ergonomiczne! Nie szukaj już butelek czy kubków, gdy chcesz suszyć z użyciem pary skorzystaj z wygodnego dozownika. Specjalny kształt szyjki pozwala na łatwy dostęp do otworu wlewowego suszarki, a dodatkowy odpowietrznik zapobiega efektowi bąblowania i rozlewania wody. To wyjątkowa wygoda, gdy ustawisz suszarkę na pralce. Komfort użytkowania w każdym szczególe!

Nowoczesny design
Elegancja nowoczesnego wnętrza wymaga spójności jego elementów, nie inaczej jest w przypadku łazienki. Dlatego suszarki Amica swoim wyglądem doskonale współgrają z designem pralek, razem tworząc dopasowaną, stylową kompozycję. Ustawione blisko siebie urządzenia dają przemyślany, przyjemny dla oka efekt. Bo z pięknych pomieszczeń korzysta się przyjemniej.

Obudowa Amica Circle
Dobry design to nie tylko wygląd, to też użyteczność. Dlatego nowy design bocznych ścian suszarek Amica zapewnia stabilną i wyjątkowo cichą pracę urządzenia. Bez drgań, bez hałasu, za to z wysokim komfortem użytkowania. Cisza, spokój i suche ubrania.

Ekstra duże okno
Jak wkładać odzież do suszarki? Wygodnie! A wygodę gwarantuje Ci Ekstra duże okno w suszarkach Amica! Średnica drzwi bębna jest wyjątkowo duża , dlatego teraz możesz wrzucić praktycznie wszystkie ubrania za jednym zamachem! To szczególne ułatwienie, zwłaszcza gdy chcesz wysuszyć coś większego jak kurtkę czy pościel. Bo co z tego, że suszarka jest pojemna, jeśli wsad nie przechodzi przez okno urzadzenia? Teraz przechodzi. I to z łatwością.

Szeroki otwór załadunku
Co jest ważne w drzwiach od bębna? Ich szerokość! Im jest większa, tym łatwiej Ci załadować i rozładować suszarkę. Dlatego suszarki Amica mają bardzo Szeroki otwór załadunku , teraz możesz wrzucić praktycznie wszystkie ubrania za jednym zamachem! Szerokie spektrum wygody!

Ogólne funkcjeWłaściwościJednostki
ProducentAmica
Kategoriasuszarki
Model1140380
Numer produktuHWAMISKD83LCIBT
EAN5906006403805
NazwaSuszarka AWD83LCiBT
Rodzaj (AGD)Wolnostojąca
Pompa ciepłaTak
Typ (AGD)Suszarka do ubrań
Załadunek suszarki (AGD)8 kg
Kierunek otwierania (AGD)prawo
Klasa energetycznaA+++
Programy i opcje suszenia (agd)Zimny czasowy
Programy i opcje suszenia (agd)Wełna
Programy i opcje suszenia (agd)Autoczyszczenie
Programy i opcje suszenia (agd)Bawełna/EcoBawełna
Programy i opcje suszenia (agd)Ciepły czasowy
Programy i opcje suszenia (agd)Codzienny
Programy i opcje suszenia (agd)Delikatny (soft)
Programy i opcje suszenia (agd)Jeans
Programy i opcje suszenia (agd)Koszule
Programy i opcje suszenia (agd)Mix
Programy i opcje suszenia (agd)Odświeżanie
Programy i opcje suszenia (agd)Outdoor
Programy i opcje suszenia (agd)Szybki/Krótki
Programy i opcje suszenia (agd)Syntetyki
Programy i opcje suszenia (agd)Sport/Fitness
Programy i opcje suszenia (agd)Ulubiony
Zabezpieczenia (pralki/suszarki)Przed dziećmi
Funkcje
 • SteamTouch
 • Pauza
 • Gotowe za...
 • Silnik LogicDrive 2.0
 • System Navigator
 • Poziom suszenia
 • Wskaźnik postępu programu
 • Wskaźnik zakończenia programu
 • Szybkie suszenie
 • Czujnik wilgotności
 • Cyfrowy wskaźnik zbiornika
 • Wskaźnik zapełnienia zbiornika
 • Oświetlenie wewnętrzne bębna
 • Sygnalizacja dźwiękowa
 • ThermoGlass
 • DrySensor
 • Wyświetlacz LED
Kolor AGDbiały
Wysokość84.5Centymetr
Szerokość59.5Centymetr
Głębokość64Centymetr
Wymiary w zabudowie (AGD)
Pozostałe parametry
Gwarancja Link do pliku gwarancyjnego

Cechy towaru

Waga
57 kg
Identyfikator
38841
Symbol
Kod EAN
5906006403805
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Rodzaj (AGD)
Wolnostojąca
Pompa ciepła
Tak
Typ (AGD)
Suszarka do ubrań
Załadunek suszarki (AGD)
8 kg
Kierunek otwierania (AGD)
prawo
Klasa energetyczna
A+++
Programy i opcje suszenia (agd)
Ulubiony
Zabezpieczenia (pralki/suszarki)
Przed dziećmi
Funkcje
 • SteamTouch   
 • Pauza   
 • Gotowe za...       
 • Silnik LogicDrive 2
Kolor AGD
biały
Wysokość (cm)
84.5
Szerokość (cm)
59.5
Głębokość (cm)
64

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe