Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

Amica MEB 6521 Fine Piekarnik 56242

Amica MEB 6521 Fine Piekarnik 56242
Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: AMICA

820,00 PLN / szt

Amica MEB 6521 Fine Piekarnik 56242

Opis

Dane techniczne

Wysokość

59,5 cm

Szerokość

59,5 cm

Głębokość

57 cm

Kolor

Inox

Klasa energetyczna

A

Pojemność piekarnika

65 l

Moc całkowita

2,9 kW

Grzałka górna

900 W

Grzałka dolna

1100 W

Supergrill

2000 W

Funkcjonalność

Rodzaj piekarnika:

elektryczny

Liczba funkcji piekarnika:

8

Równomierne pieczenie

Szybki nagrzew

Wyposażenie

Programator sensorowy Ts

Drabinki boczne

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean

Łatwy demontaż drzwi

Chłodny front (3 szyby w drzwiach)

Szyba refleksyjna

Drabinka suszarnicza

Przepisy na drzwiach

Liczba blach:

2

 

 

 

 

Zobacz video

Równomierne pieczenie

Koniec z nieudanymi wypiekami! Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz komory. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean

Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.

Chłodny front (3 szyby w drzwiach)

Zastosowanie szyby refleksyjnej oraz aż trzech szyb w konstrukcji drzwi piekarnika pozwoliło nam znacząco obniżyć temperaturę drzwi piekarnika. Dzięki temu rozwiązaniu gotowanie i pieczenie będzie już zawsze bezpieczne.

Szybki nagrzew

Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

A+++A++A+ABCD

Klasa energetyczna A

Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technologii rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty posiadają klasę energetyczną A. Najwyższa klasa energetyczna A gwarantuje najniższe rachunki za energię elektryczną.

Supergrill 2000 W

Udany grill o każdej porze roku? Z piekarnikiem Amica to możliwe! Dzięki funkcji Supergrill opiekać możesz większe porcje mięsa, mając pewność, że zawsze będą one miękkie w środku z pysznie chrupiącą skórką.

Łatwy demontaż drzwi

Z pewnością wiesz, jak trudne jest domycie drzwi i szyby piekarnika, szczególnie na krawędziach i w narożnikach. Drzwi w piekarnikach Amica wyposażone zostały w specjalne zatrzaski umożliwiające łatwy i szybki demontaż. Dzięki temu możesz je zdjąć i bezpiecznie wyczyścić. Zdjęte drzwi ułatwią także czyszczenie komory piekarnika.

Drabinki boczne

Piekarniki Amica to przede wszystkim praktyczne rozwiązania służące Twojemu komfortowi. Drabinki boczne pozwolą Ci na łatwe i bezpieczne wysuwanie i wsuwanie blach. Chcesz umyć komorę piekarnika? Po prostu zdemontuj drabinki. To proste, ponieważ są one montowane na specjalnych zaczepach. Drabinki możesz także umyć w zmywarce, unikając czasochłonnego szorowania. A jeśli uznasz, że potrzebujesz prowadnic teleskopowych, kup je i przytwierdź do drabinek. Niech żyje komfort!

Cechy towaru

Waga
45 kg
Identyfikator
37919
Symbol
Kod EAN
1336786755
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Klasa efektywności energetycznej
A
Ilość funkcji
8.0000
Termoobieg
Tak
Czyszczenie
Emalia łatwoczyszcząca
Chłodny front
Tak
Przeznaczenie produktu
Pod zabudowę
Pojemność
65.0000
Kolor
Inox

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe