Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

AMICA AWS610L Pralka 6 kg 1000 obr A+

Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: AMICA

859,62 PLN / szt

Opis

DANE TECHNICZNE:

 

   Pojemność: 6 kg

   Prędkość wirowania: 1000 obr/min

   Wysokość: 85 cm

   Szerokość: 59.5 cm

   Głębokość: 45 cm

   Klasa energetyczna: A+

   Kolor: Biały

   Ilość programów prania: 8 programów

   Poziom hałasu podczas prania: 62 dB

   Poziom hałasu podczas wirowania: 75 dB

   Roczne zużycie wody: 9900 l

   Roczne zużycie energii: 196 kWh

 

FUNKCJE I CECHY:

 

   Program Bawełna

 

   Najbardziej popularny program do prania tkanin białych i kolorowych. Dzięki niemu można wyprać np. bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane

   Program Wełna

 

   Specjalne wymagania swetrów nie będą już więcej problemem. Delikatne ruchy bębna i automatycznie zredukowana prędkość wirowania zapobiegają niszczeniu wełnianej odzieży.

   Pranie Syntetyków

 

   Duża ilość lekko zabrudzonej odzieży z tkanin syntetycznych to już nie problem. Stworzyliśmy specjalny program do syntetyków, w którym maksymalna temperatura wynosi 60°C.

   Wyłączenie wirowania

 

   Szybkość odwirowania prania zależy od preferencji użytkownika: można zmniejszyć prędkość wirowania do 400 obr./min niezależnie od tego, co proponuje program. Można także wyłączyć proces wirowania.

   Sygnalizacja diodowa

   Auto Sensor

   alt

 

   AutoSensor automatycznie dobiera właściwą ilość potrzebnej wody i energii. Właśnie dlatego pralki zużywają dokładnie tyle wody i energii, ile potrzeba do efektywnego procesu prania.

   Ochrona przed wypływem piany

   Kontrola przeciwwypływowa

   Szerokie okno 30 cm

 

   Autoczyszczenie

 

   Program Autoczyszczenie – specjalny program do czyszczenia bębna i wanny pralki w temp. 90˚C. Pomaga utrzymać wnętrze pralki w czystości. Aktualnie większość ubrań wymaga prania w niskich temperaturach z zastosowaniem łagodnych środków piorących, a to stwarza doskonałe warunki do rozwoju bakterii i pleśni. Z czasem powstała w pralce mikroflora może negatywnie wpływać na efektywność prania. Rozwiązaniem tego problemu jest program Autoczyszczenie, który stosowany regularnie gwarantuje, że wnętrze pralki będzie czyste, a pranie będzie pachniało świeżością.

   Kąt otwarcia drzwi 120˚

   Regulacja wirowania

 

   Funkcja ta umożliwia regulację prędkości wirowania. Stworzyliśmy ją z myślą o delikatnych i łatwych do uszkodzenia tkaninach. Za pomocą tej funkcji możemy zredukować lub całkowicie wyłączyć wirowanie.

   Navigator System

   Program Baby Comfort

 

   Program antyalergiczny Baby comfort jest szczególnie polecany do prania odzieży dziecięcej oraz dla osób o wrażliwej skórze. Dodatkowe płukanie dokładnie usuwa resztki detergentu.

   Regulacja temperatury

   Super Krótkie

 

   Program Super Krótkie to najkrótszy z programów prania dostępny w pralkach Amica i jeden z najkrótszych na rynku. Pralka w niedługim czasie wypierze lekko zabrudzoną odzież, gwarantując jej odświeżenie i komfort w noszeniu jak po pełnowymiarowym cyklu prania.

   Pranie deszczowe

 

   Pralki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, które zapewniają intensywne pranie deszczowe. Dzięki nim woda i środki piorące są równomiernie rozprowadzane wewnątrz bębna. System ten gwarantuje doskonałe efekty zarówno prania, jak i płukania.

 

Cechy towaru

Waga
60 kg
Identyfikator
27404
Symbol
Kod EAN
5906006401191
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe