Hutnicza 3

20- 218 Lublin

+48 817 462 865

sklep@tomarlublin.pl

AMICA AWN610D pralka A+ 6kg 1000 obr

Przeglądasz ofertę archiwalną

Producent: AMICA

Opis

 1. Klasa efektywności energetycznej A+

Wszystkie pralki Amica dostępne są w klasie energetycznej A+. Wyższa klasa energetyczna to nie tylko gwarancja niższych rachunków za prąd, ale także ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Minimalizujemy zużycie energii elektrycznej w naszych pralkach. Dzięki temu możesz cieszyć się z maksymalnych efektów prania i niskich rachunków za prąd.

 1. Klasa skuteczności prania A

Wszystkie pralki Amica zapewniają efektywne pranie. Wyspecjalizowane programy dostosowane do rożnych typów tkanin sprawiają, że rzeczy wyjęte z pralki są zawsze czyste.

 1. Pranie Codzienne

Pranie Codzienne to unikalny program który w ciągu zaledwie 60 minut wypierze do czysta nawet mocno zabrudzoną odzież w temperaturze 60°.

 1. Program Sport

Program stworzony z myślą o osobach aktywnych, w którym proces prania został skrócony do 40 minut. Pełny cykl zapewnia efektywne pranie w rekordowym tempie.

 1. Program Mix

Wszystko w jednym wsadzie. Ten specjalny program przeznaczany jest do jednoczesnego prania różnorodnych tkanin. Już nie trzeba czekać, aż uzbiera się odpowiednia ilość odzieży tego samego typu. Teraz, bez zbędnej selekcji, wszystkie ubrania mogą trafić do jednego bębna.

 1. Super Krótkie

Program Super Krótkie to najkrótszy z programów prania dostępny w pralkach Amica i jeden z najkrótszych na rynku. Pralka w niedługim czasie wypierze lekko zabrudzoną odzież, gwarantując jej odświeżenie i komfort w noszeniu jak po pełnowymiarowym cyklu prania.

 1. Program Bawełna

Najbardziej popularny program do prania tkanin białych i kolorowych. Dzięki niemu można wyprać np. bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane

 1. Program Wełna

Specjalne wymagania swetrów nie będą już więcej problemem. Delikatne ruchy bębna i automatycznie zredukowana prędkość wirowania zapobiegają niszczeniu wełnianej odzieży.

 1. Program Syntetyki

Duża ilość lekko zabrudzonej odzieży z tkanin syntetycznych to już nie problem. Stworzyliśmy specjalny program do syntetyków, w którym maksymalna temperatura wynosi 60°C.

 1. Pranie Delikatne

Pranie ręczne nie jest już niezbędne. W programie opracowanym dla tkanin delikatnych temperatura nie przekracza 30°C, a po zakończeniu cyklu pralka nie odpompowuje wody. Delikatne rzeczy pozostają w wodzie bez narażenia na zagniecenia.

 1. Program Baby Comfort

Program antyalergiczny Baby comfort jest szczególnie polecany do prania odzieży dziecięcej oraz dla osób o wrażliwej skórze. Dodatkowe płukanie dokładnie usuwa resztki detergentu.

 1. Program Pranie ręczne

Nie musisz więcej prać ręcznie! Wyręczy Cię nasza pralka, która ma specjalny program do prania ręcznego, zalecany przede wszytskim do tkanin lnianych i wiskozowych.

 1. Child Lock

Ta funkcja jest wyjątkowo przydatna dla rodzin z dziećmi. Uniemożliwia przypadkową zmianę nastaw przez dzieci, na przykład przejście w tryb Pauzy. Wystarczy wcisnąć jednocześnie dwa przyciski, aby uruchomić blokadę.

 1. Niezależna regulacja temperatury

Po wyborze programu pralka ustawia temperaturę domyślną dla danej tkaniny. Użytkownik może zmodyfikować temperaturę prania, dostosowując ją do swoich potrzeb, w granicach bezpiecznych dla wybranego rodzaju tkaniny.

 1. Łatwe prasowanie

Włączenie tej funkcji powoduje że po zakończeniu prania pralka będzie wykonywała dodatkowe obroty bębna, aby zapobiec powstaniu trudnych do wyprasowania zagnieceń. Po wyłączeniu urządzenia wystarczy starannie rozwiesić odzież, a prasowanie może okazać się zbędne.

 1. Pranie wstępne

Przy załączeniu tej funkcji pralka wykonuje dodatkowe pranie przed praniem głównym. Dzięki tej funkcji uzyskujemy bardzo dobre efekty prania bez wcześniejszego namaczania odzieży. Funkcja pranie wstępne może być załączona przy większości programów prania.

 1. Regulacja wirowania

Funkcja ta umożliwia regulację prędkości wirowania. Stworzyliśmy ją z myślą o delikatnych i łatwych do uszkodzenia tkaninach. Za pomocą tej funkcji możemy zredukować lub całkowicie wyłączyć wirowanie.

 1. Wyłączenie wirowania

Szybkość odwirowania prania zależy od preferencji użytkownika: można zmniejszyć prędkość wirowania do 400 obr./min niezależnie od tego, co proponuje program. Można także wyłączyć proces wirowania.

 1. Szybki dostęp

Elektromagnetyczna blokada okna umożliwia natychmiastowe otwarcie drzwi podczas prania. Można dodać rzeczy do pralki w dowolnym momencie trwania cyklu. Funkcja gwarantuje bezpieczeństwo - pralka nie odblokuje drzwi przy wysokim poziomie wody lub wysokiej temperaturze wewnątrz bębna.

 1. Tryb szybki

Funkcja skraca całkowity czas prania jednocześnie zmniejszając zużycie energii i wody. Włączenie tej funkcji jest szczególnie zalecane przy praniu słabo zabrudzonej odzieży.

 1. Aqua Ball

Aby zapobiec utracie detergentu, pralki Amica zostały wyposażone w Aqua Ball. Zamyka on odpływ w wannie, dzięki temu redukuje do minimum utratę detergentu. W ten sposób wykorzystujemy środek piorący w 100%, a pranie jest jeszcze bardziej efektywne.

 1. Auto Sensor

AutoSensor automatycznie dobiera właściwą ilość potrzebnej wody i energii. Właśnie dlatego pralki zużywają dokładnie tyle wody i energii, ile potrzeba do efektywnego procesu prania.

 1. Opóźnienie startu (23 h)

Funkcja programowania czasu rozpoczęcia prania umożliwia jego start w dowolnie wybranym momencie dnia. Pranie można rozpocząć nawet z 23-godzinnym opóźnieniem. Zalety funkcji docenią zwłaszcza osoby, które dokładnie planują swój dzień i korzystają z nocnych taryf energetycznych.

 1. Pranie deszczowe

Pralki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, które zapewniają intensywne pranie deszczowe. Dzięki nim woda i środki piorące są równomiernie rozprowadzane wewnątrz bębna. System ten gwarantuje doskonałe efekty zarówno prania, jak i płukania.

 

Dane techniczne

 1. Pojemność pralki:

Classic 6 kg

 1. Kolor:

Biały

 1. Wysokość

84.5 cm

 1. Szerokość

59.7 cm

 1. Głębokość

52.7 cm

 1. Waga netto

68.5 kg

 1. Maks. prędkość wirowania

1000 obr/min

 1. Klasa efektywności energetycznej

A+

 1. Klasa skuteczności prania

A

 1. Roczne zużycie energii

195 kWh

 1. Ilość programów prania

15 programów

 1. Poziom hałasu podczas prania

58 dB

 1. Poziom hałasu podczas wirowania

77 dB

 1. Zużycie w programie bawełna 60°C przy pełnym załadunku: woda (l) / energia (kWh)

49l / 1,02 kWh

 1. Zużycie w programie bawełna 60°C przy częściowym załadunku: woda (l) / energia (kWh)

47l / 0,74 kWh

 1. Zużycie w programie bawełna 40°C przy częściowym załadunku: woda (l) / energia (kWh)

47l / 0,64 kWh

Programy prania

 1. Pranie Codzienne
 2. Program Sport
 3. Program Mix
 4. Super Krótkie
 5. Program Bawełna
 6. Program Wełna
 7. Program Syntetyki
 8. Pranie Delikatne
 9. Program Koszule
 10. Program Ręczniki
 11. Program Baby Comfort
 12. Program Pranie ręczne

Funkcje dodatkowe

 1. Child Lock
 2. Niezależna regulacja temperatury
 3. Łatwe prasowanie
 4. Pranie wstępne
 5. Regulacja wirowania
 6. Wyłączenie wirowania
 7. Pauza
 8. Szybki dostęp
 9. Tryb szybki

Funkcjonalność

 1. Aqua Ball
 2. Auto Sensor
 3. Navigator System
 4. Opóźnienie startu (23 h)
 5. Pranie deszczowe
 6. Ochrona przed wypływem piany
 7. Kontrola przeciwwypływowa
 8. Szerokie okno 30 cm
 9. Magnetyczna blokada okna
 10. Kąt otwarcia drzwi 120˚

 

 

Cechy towaru

Waga
70 kg
Identyfikator
14205
Symbol
Kod EAN
5906006400774
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
0,98 PLN

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe